Kas čia

IMG_2621Apie blogą.  Čia nėra jokios mėsos, jokio pieno, jokių kiaušinių. Niekas neverkė, kad aš galėčiau sėdėti prieš kompą pilnu pilvu.

Rašau ir dalinuosi tuo, ką valgau ir kas yra pakankamai nesunkiai pagaminama (kas sunkiai pagaminama, iškart perspėju, kad po to nieko nesigavus nemanytumėt, kad čia augalinis maistas kaltas, kad jūsų gabumai jį paruošti yra prasti).

Apie mane. Neperšu savo valgymo ir gyvenimo principų aplinkiniams, tačiau visada stengiuosi padėti, jei kažkas paprašo pagalbos. Studijuoju super įdomią specialybę VU Kaune ir mėgstu valgyti, filmus, bananus, muziką, valgyti, daug skaityti, vaikščioti ir valgyti. Kai šiuos (  “mano maistas šika ant tavo maisto“ ; “daržovės šiaip irgi jaučia, kai jas kandi“ ; “jei bandai išsaugot gyvūnus, tai kodėl atiminėji iš jų maistą?“ ; “o jei liktum negyvenamoj saloj su višta, tai mirtum badu ar vis dėlto ją suvalgytum?“ ; “tavo organizmas išseks nuo baltymų ir B12 trūkumo ir tu mirsi“ ; “žinau, kad vis tiek svajoji apie tą minkštą keptą mėsytę, bet va aš ją valgau, o tu neee“ ; “gyvūnai buvo sukurti tam, kad mes juos valgytume“ ; “žinok, jeigu mes nevalgytume mėsos, tai gyvūnai užvaldytų pasaulį“ ) šmaikščius ir nelabai pasisakymus išgirdau po 10 kartų, nusprendžiau rašyti blogą. Jeigu kažkas nepatinka ar turite pasiūlymų, parašykit. Arba paskaitykit kokią knygą.

PS turiu IG (broccolucy) ir FB puslapį (Ne vištienos kepsnelis) ir labai mielai laukiu followerių. Turiu ten daug gyvūnų ir maisto.

Liucija

Reklama

2 komentarai “Kas čia

  1. labai zaviuosi tavimi! As perskaiciau tavo visus rcp. Tu taip lengvai ir nuostabiai juos gamini,kad galima tik stebetis.Linkiu tau sekmes ir moksle ir sveikoje kulinarijoje!

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s